• DOLAR
    $1.215,1500
  • EURO
    $0,2888
  • ALTIN
    $37.681,0000
  • BIST
    1,2116
Şenol Güneş, A Ulusal Grup ile 100. maçına çıktı

Şenol Güneş, A Ulusal Grup ile 100. maçına çıktı

Uluslar B Ligi 3. Küme 5. maçında A Ulusal Futbol Ekibi, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda karşı karşıya geldiği Rusya’yı 3-2’lik skorla mağlup etti.

100 ULUSAL MÜSABAKASINA ÇIKTI

A Ulusal Futbol Grubu Teknik Yöneticisi Şenol Güneş için bu maçın yeri başka oldu. Güneş, bu gayret ile birlikte 31’i futbolculuğu periyodunda olmak üzere 100. ulusal müsabakasına çıktı.


GÜNEŞ’İN ULUSAL GRUP KARNESİ

Türkiye, Güneş yönetiminde oynadığı 49 resmi maçın 28’İni kazandı, 9’unu yitirdi, 12’sinde ise eşitliği bozamadı.

Bu maçlarda 82 gol atan ay-yıldızlı grup, kalesinde 37 gol gördü.

ŞENOL GÜNEŞ İLE 20 ÖZEL MAÇ

A Ulusal Kadro, Şenol Güneş idaresinde 20 de özel maç oynadı.

Türkiye, Güneş idaresinde alana çıktığı 20 özel maçta 5 galibiyet, 8 beraberlik ve 7 hezimet aldı.

A Ulusal Futbol Ekibi’nin, Şenol Güneş idaresinde yaptığı maçlar ve sonuçları şöyle:

Tarih              Yer         Organizasyon    Rakip     Sonuç

11.11.2020    İstanbul     Özel    Hırvatistan    3-3

14.10.2020   İstanbul    UEFA Uluslar Ligi   Sırbistan   2-2

11.10.2020   Moskova    UEFA Uluslar Ligi    Rusya    1-1

07.10.2020    Köln       Özel       Almanya       3-3

06.09.2020    Belgrad UEFA Uluslar Ligi      Sırbistan              0-0

03.09.2020    Sivas      UEFA Uluslar Ligi     Macaristan         0-1

17.11.2019   Andorra   Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Andorra      2-0

14.11.2019    İstanbul   Avrupa Şampiyonası Elemeleri  İzlanda 0-0

14.10.2019   Paris      Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Fransa  1-1

11.10.2019   İstanbul   Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Arnavutluk         1-0

10.19.2019   Kişinev  Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Moldova   4-0

07.09.2019  İstanbul   Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Andorra    1-0

11.06.2019    Reykjavik    Avrupa Şampiyonası Elemeleri  İzlanda 1-2

08.06.2019    Konya  Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Fransa  2-0

02.06.2019    Antalya    Özel   Özbekistan    2-0

30.05.2019   Antalya   Özel    Yunanistan    2-1

25.03.2019   Eskişehir    Avrupa Şampiyonası Elemeleri    Moldova    4-0

22.03.2019   İşkodra Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Arnavutluk         2-0

18.02.2004  Adana   Özel       Danimarka  0-1

19.11.2003  İstanbul  Avrupa Şampiyonası Elemeleri   Letonya  2-2

15.11.2003 Riga   Avrupa Şampiyonası Elemeleri    Letonya      0-1

11.10.2003  İstanbul   Avrupa Şampiyonası Elemeleri  İngiltere   0-0

09.09.2003  Dublin   Özel   İrlanda Cumhuriyeti       2-2

06.09.2003   Vaduz   Avrupa Şampiyonası Elemeleri   Liechtenstein   3-0

20.08.2003  Ankara Özel   Moldova        2-0

28.06.2003  St.Etienne   FIFA Konfederasyon Kupası    Kolombiya      2-1

26.06.2003  Paris    FIFA Konfederasyon Kupası   Fransa  2-3

23.06.2003  St.Etienne  FIFA Konfederasyon Kupası   Brezilya       2-2

21.06.2003    Paris   FIFA Konfederasyon Kupası   Kamerun      0-1

19.06.2003  St.Etienne   FIFA Konfederasyon Kupası   ABD       2-1

11.06.2003  İstanbul  Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Kuzey Makedonya     3-2

07.06.2003  Bratislava  Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Slovakya    1-0

30.04.2003   Teplice Özel  Çekya   0-4

02.04.2003  Sunderland    Avrupa Şampiyonası Elemeleri  İngiltere   0-2

12.02.2003   İzmir      Özel    Ukrayna     0-0

20.11.2002   Pescara     Özel    İtalya     1-1

16.10.2002  İstanbul     Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Liechtenstein    5-0

12.10.2002   Üsküp   Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Kuzey Makedonya     2-1

07.09.2002    İstanbul   Avrupa Şampiyonası Elemeleri  Slovakya       3-0

21.08.2002       Trabzon     Özel       Gürcistan            3-0

29.06.2002       Daegu   Dünya Kupası Finalleri   Güney Kore       3-2

26.06.2002       Saitama   Dünya Kupası Finalleri   Brezilya                0-1

22.06.2002       Osaka   Dünya Kupası Finalleri   Senegal               1-0

18.06.2002       Miyagi  Dünya Kupası Finalleri   Japonya               1-0

13.06.2002       Seul       Dünya Kupası Finalleri   Çin         3-0

09.06.2002       Incheon     Dünya Kupası Finalleri   Kosta Rika           1-1

03.06.2002      Ulsan    Dünya Kupası Finalleri   Brezilya                1-2

23.05.2002       Hong Kong       Özel       Güney Afrika     0-2

17.04.2002        Kerkrade        Özel       Şili          2-0

26.03.2002       Bochum            Özel       Güney Kore       0-0

12.02.2002        Breda    Özel       Ekvador        0-1

14.11.2001     İstanbul      Dünya Kupası Elemeleri     Avusturya       5-0

10.11.2001    Viyana  Dünya Kupası Elemeleri       Avusturya           1-0

06.10.2001      Kişinev Dünya Kupası Elemeleri       Moldova             3-0

05.09.2001       İstanbul               Dünya Kupası Elemeleri               İsveç     1-2

01.09.2001     Bratislava      Dünya Kupası Elemeleri       Slovakya         1-0

15.08.2001       Oslo       Özel       Norveç 1-1

06.06.2001      Bursa    Dünya Kupası Elemeleri    Kuzey Makedonya      3-3

02.06.2001     İstanbul    Dünya Kupası Elemeleri     Azerbaycan        3-0

25.04.2001    Gaziantep     Özel    Arnavutluk         0-2

28.03.2001  Üsküp   Dünya Kupası Elemeleri    Kuzey Makedonya         2-1

24.03.2001   İstanbul    Dünya Kupası Elemeleri    Slovakya    1-1

28.02.2001      Amsterdam Özel       Hollanda      0-0

15.11.2000      İstanbul       Özel       Fransa  0-4

11.10.2000      Bakü      Dünya Kupası Elemeleri     Azerbaycan        1-0

07.10.2000      Göteborg    Dünya Kupası Elemeleri    İsveç     1-1

02.09.2000     İstanbul      Dünya Kupası Elemeleri        Moldova     2-0

16.08.2000          Saraybosna        Özel       Bosna Hersek    0-2

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
0-0 0-1 2-0 Güneş Maç

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?